SLUŽBY

V segmente priemyselnej výstavby sa špecializujeme na sendvičové haly na betónových alebo oceľových nosných konštrukciách. Halu vieme navrhnúť a postaviť presne podľa technologických požiadaviek zákazníka.

IBV inžinierske siete od zelenej lúky, až po hotové komunikácie a prípojky k objektom.

Rezidenčná výstavba – obytné domy, na monolitných skeletoch. Od hrubej stavby cez rozvody až po kolaudáciu. Taktiež vieme postaviť aj rodinné domy.

Poradenská činnosť – Špecializujeme sa na výpočtoch a navrhovaní logistických objektov podľa potreby zákazníka. Od analýzy materiálových potokov cez ich optimizáciu, až po hotové riešenie.

Kompletný projektový manažment – Od myšlienky po uvedenie objektu do prevádzky je treba urobiť množstvo malých a veľkých krokov. Bez profesionálneho manažmentu ľahko nejaký z nich preskočíme a vracať sa nazad je vždy časovo a finančne nákladné. Personál zákazníka je väčšinou vyťažený v prevádzke podniku a nemá čas sa venovať investičným projektom.

Zemné práce – výkopy základov, úpravy terénu. Prevoz zeminy, stavebného materiálu, stavebnej sute a taktiež stavebných strojov. Údržba komunikácii.