STAVBY NA KĽÚČ

Čo obsahuje dom na kľúč

Vytýčenie pozemku a zameranie stavby autorizovaným geodetom

Základová doska – do výšky dvoch radov DT (500mm) nad pôvodný terén (t.z. výkopové práce, betónovanie základových pásov, kanalizačné  rozvody a osadenie trubiek pre prívod vody, elektro, hromozvod,  betónovanie základovej dosky)

Hydroizolácia  základovej dosky – penetračný náter, vodorovná hydroizolácia

– 1vrstva

Obvodové steny – do 40cm.-YTONG/PORFYX/HELUZ-TEHLA

Vnútorné priečky – do 15cm-podla projektu.


STOLICOVÝ KROV

Odvodnenie strechy – zabezpečené prostredníctvom úžľabí, oplechovania a odkvapových žľabov a zvodov značky KJG, farba podľa výberu strešnej krytiny, ako súčasť dodávky strechy

Strešná krytina – betónová strešná krytina značky KM BETA-.
Pokrytie obsahuje: základné škridle, okrajové škridle, polovičné škridle, vetracie škridle, prechodové škridle pre potreby odvetrania (kanalizácia, digestor), hrebenáče s vetracími pásmi, koncové rozdeľovacie hrebenáč, ochranné pásy proti vtákom, 1 ks škridla na anténu, fólia a prvky na zabezpečenie odvetrania strechy, protisnehové opatrenia v rozmiestnení striedavo v dvoch radoch nad odkvapom, odkvapový plech s farebnou povrchovou úpravou.


Okná, balkónové dvere a vchodové dvere - slovenský výrobca REHAU-HLINIK, okno

PLANYTERM-SKLO, 76mm, biele, 5 komorový systém, 3 tesnenia, priestupnosť tepla rámom 1,1 Uf, priestupnosť tepla oknom 0,84 Uw. V prípade, že projekt obsahuje francúzke okno, v cene je 2/3/4 dielne s krídlovým otváraním.

- slovenský výrobca REHAU, okno *PLANYTERM-SKLO*, 80mm, biele, 5 komorový systém, 3 tesnenia – 2 dorazové, 1 stredové, tepelný koeficient rámu a krídla Uw=1,08 W/m2K. V prípade, že projekt obsahuje francúzke okno, v cene je 2/3/4 dielne s krídlovým otváraním.

Parapety – exteriérové 2mm hliník, interiérové PVC. Farba biela.


Elektroinštalácia obsahuje:

Všetky hrubé rozvody od rozvádzača, vrátane krabíc pre zásuvky a vypínače (bez prípojky od elektromerového pilieru do domového rozvádzača a bez svietidiel).

Osvetlenie vchodu - 1 x vývod pre osvetlenie, 1 x vypínač schodiskový
Zádverie - 1 x vývod pre osvetlenie, 2 x vypínač schodiskový
Chodba  - 1 x vývod pre osvetlenie, 2 x vypínač schodiskový, 1 x dvojzásuvka
Obytné izby - 1 x vývod pre osvetlenie, 3 x dvojzásuvka, 1 x vypínač
Obývacia izba - 1 x vývod pre osvetlenie, 3 x dvojzásuvka, 1 x vypínač, 1 x vývod pre osvetlenie terasy, vypínač na terasu
Kuchyňa - 1 x vývod pre osvetlenie, 1 x vypínač, 5 x dvojzásuvka, 1 x vývod na digestor, 1 x vývod 400V/16A
Kúpeľňa - 2 x vývod pre osvetlenie, 2 x vypínač, 2 x jednozásuvka s krytím IP44
WC - 1 x vývod pre osvetlenie, 1 x vypínač
Technická miestnosť - 1 x vývod pre osvetlenie, 1 x vypínač, 2 x jednozásuvka, 1 x šporákový vypínač na bojler, 1 x šporákový vypínač na kotol.


Revízna správa

Zásuvky a vypínače používame  LEGRAND - Niloe.

V prípade dohody s investorom stavby vieme zrealizovať zakúpenie a montáž svietidiel, satelitný rozvod vrátane satelitu, elektrický zabezpečovací systém, domovú príprojku, internetový rozvod.


Vnútorný vodovod:

Všetky vnútorné rozvody teplej a studenej vody sú zhotovené z viacvrstvovej rúry – plastohliník PeXc/Al a sú vedené k jednotlivým zriaďovacím predmetom v podlahe alebo v priečkach (bez vodomernej súpravy a prípojky na hlavný vodovodný rad). Počty a vyústenia podľa projektovej dokumentácie. V prípade dohody s investorom stavby vieme za doplatok zrealizovať zakúpenie a montáž svietidiel, satelitný rozvod vrátane satelitu, elektrický zabezpečovací systém, domovú príprojku, internetový rozvod.


Vykurovanie – elektrické podlahové vykurovanie ECOFLOOR - FENIX so samostatnými digitálnymi termostatmi VTM 3000

Úpravy povrchov – Silikónové omietky: „hladená“ STOMIX CT 74 (zrno 1,5 mm). Výber podľa vzorkovníka. Sokel Marmolit. Skladba podlahového poteru - 100mm podlahový polystyrén EPS100S alebo EKOSTYREN a 50mm vrchný cementový poter.

Ostatné zámočnícke a klampiarske práce

Zriaďovacie predmety v kúpelni a WC, obklady a dlažby, program CONCEPT kúpelňového štúdia Ptáček a.s. do hodnoty 1200,- alebo 4500,- € s DPH v závislosti od veľkosti domu (projektu).

Zásobník TÚV zn. elektrický bojler Dražice  120 l resp. 160 l podľa veľkosti domu a projektovej dokumentacie

Interiérové maľby – 1-krát penetrácia, 2-krát náter bielej farby STOMIX

Keramická dlažba podľa vlastného výberu do 15€ / m² s DPH so soklom v technickej miestnosti a v zádverií.

Lamino podlahy 7mm alebo 8mm hrúbka výrobca Kronoswiss

Interiérové dvere so zárubňou a s klučkou výrobca Centurion

Schody do podkrovia FAKRO

Bleskozvod a jeho revízia

Energetický certifikát

Likvidácia stavebného odpadu

Ubytovanie robotníkov a všetky dopravy